O NAS

 

Jesteśmy zespołem w 7 osobowym składzie: dwa wokale, perkusja, gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, saksofon. Gramy muzykę w 100% na żywo, nadając niepowtarzalne brzmienie i atmosferę każdej imprezie. Pasja związana z muzyką dała nam impuls do stworzenia formacji muzycznej SIDE OFF BAND. Nazwa zespołu oddaje charakter naszej twórczości, gramy dużo, dobrze i przede wszystkim to, co gra w nas – wewnątrz.

 

KT6A6004

Mariusz – pomysłodawca zespołu, gra na instrumentach klawiszowych. Zakochany w muzyce od 10-ego roku życia, ma na swoim koncie wiele zagranych imprez, pierwsza w 1992 r. Wesela, bale, dancingi, koncerty zna od podszewki. W latach 90 tych organizator dyskotek, obecnie zajęty prowadzeniem biznesu w branży muzycznej.

 

 

KT6A6087

Ula śpiewa od zawsze. Profesjonalną przygodę z muzyką zaczęła siedem lat temu z zespołem Vanad. Swój wokal szlifowała w Centrum Wokalnym E. Sacharczuk. Miała możliwość sprawdzić się w różnorodnym repertuarze, z różnego rodzaju formacjami muzycznymi.  W obecnym składzie śpiewa od dwóch lat i jest naszą wokalną perełką, śpiewa całą swoją duszą i sercem. Po każdym koncercie, imprezie zbiera pochlebne opinie na temat swego występu. Śpiewaniu poświęca każdą swoją wolną chwilę.  Ponadto – nauczycielka przedszkolanka.

 

 

 

KT6A5994

Sebastian – basista w zespole Side off Band, chociaż instrumenty klawiszowe i gitara elektryczna nie są mu obce. Świetny słuch muzyczny, poczucie rytmu i rozumienie muzyki.  Student Politechniki Białostockiej, jednak to gitara basowa oraz muzyka okazuje się jego największą życiową pasją.

 

 

 

 

 

KT6A5977

Przemysław – zaintrygowany gitarą odkąd zaczął odróżniać lewą rękę od prawej. Ma na swoim koncie wiele zagranych koncertów, występował w debiutach opolskich. Laureat licznych konkursów gitarowych. Bardzo chętnie odwiedza imprezy typu jam session by tam wymieniać się swoimi doświadczeniami. Obecnie udziela się muzycznie w różnych projektach z pogranicza rocka, funku oraz jazzu, natomiast najwięcej czasu poświęca zespołowi SIDE OFF BAND. Swoją kreatywność rozwija również jako przedstawiciel handlowy.

 

 

KT6A5937

Gabriel wybija rytm na wszystkim na czym się da od kiedy pamięta. Od ponad 8 lat poświęca się graniu na perkusji i doskonaleniu swoich umiejętności muzycznych. Na swoim koncie ma nagraną epkę oraz mnóstwo koncertów zagranych wielu krajach Europy jako perkusista Białostockiej Orkiestry Dętej, bluesowego zespołu Grupa Wsparcia, rockowego Peppermint Shot oraz kilku innych projektów muzycznych. Aktualnie na 102% zgrał się z Side Off Band.

 

KT6A6019

George – zawodowy saksofonista zza wschodniej granicy. Przybył na stałe do Polski we wrześniu 2017 i od razu został członkiem Side Off Band. Każdą wolną chwilę poświęca doskonaleniu umiejętności.  Swój warsztat umiejętnie wykorzystuje w Side Off  przemycając elementy jazzu i funky do muzyki tanecznej. Idealnie wpasował się w klimat zespołu i jeszcze będzie o nim głośno.